Hendbollistet e Malit të Zi dhe Kosovës luajtën mbrëmë ndeshjen në mes tyre në startin e kualifikimeve për Kampionatin Evropian. Ndeshja u luajt në Podgoricë kurse në fund të takimit u gëzuan vendasit për fitore e arritur, transmeton Ulqini Online.

Por një mëment bëri shumë përshtypje në këtë ndeshje. Tifozët e Malit të Zi gjatë intonimit të himnit të Kosovës, përshëndetën me duartrokitje të forta himnin e mysafirëve.

Gjest i bukur dhe për tu përshendetur.

Video nga aktuelno.me

By admini