rrahje-ne-plazhin-e-vogelNjë video ku disa të ri  rrihen në Plazhin e vogël të Ulqinit është duke qarkulluar në internet.

Portali Indeksonline e ka publikuar këtë video dhe e gjitha ka ndodhur pas një fjalosje që kishin pasur në një lokal nate dhe sipas portalit rrahja ishte ne mes të rinjëve shqiptarë dhe serbë.

Ngjarja ka ndodhur mbërmjen e kaluar në afërsi të plazhit të vogël ku edhe gjendet disa lokale.

Nga goditjet një person mbetet i shtrirë për toke pa ndenja, mirëpo përkundër kësaj rrahja vazhdon, shkruan Indeksonline.

Aty shihen shumë njerëz por askush nuk ndërhyn për ta qetësuar situatën. Për më shumë shiheni videon:

By admini