ledri-vula-ulqinReperat Cozman dhe Ledri Vula janë duke i kaluar bashkë disa ditë pushimesh verore.

Në një foto të postuar nga Cozman dy artistët ndodhen në Ulqin.

Edhe pse nuk përfaqësojnë të njëjtën markë muzikore, ata kanë mbetur miq.

Edhe Tuna në shoqëri të Cozman në bregdetin e Malit të Zi, poston foto në plazh, transmeton BS.

tuna-ne-ulqin

Këngëtarja Altuna Sejdiu këngës “Nobody there” ka vendosur në pushojë për disa ditë në vende bregdetare.

Duket se ajo e dashuron detin dhe plazhin pasi ajo ka publikuar disa foto ku shihet të jetë në top formë e që kjo vërehet në fotot që Tuna i poston me bikini në rrjetin e saj social Instagram, shkruan lajmi.
ledri-vula-ulqin

Deri tani nuk ka ndonjë fotografi me të dashurin e saj Cozman por edhe ai e dimë se gjindet në Ulqin këto ditë, madje edhe në shoqëri të Ledri Vulës.

 

ledri-vula-ulqin-cozman

By admini