enca-haxhiaNë mes të sezonit të koncerteve dhe mbrëmjeve të shumta, këngëtarja Enca Haxhia ka shfrytëzuar rastin për të pushuar një kohë në qytetin bregdetar Ulqin.

Ajo me këtë rast nuk ka harruar të informojë edhe fansat të cilët i ka provokuar me një fotografi ku ka treguar linjat e saj seksi.

Në rrjetet sociale, krijuesja e hitit “A po t’pëlqen” ka publikuar një fotografi ku të veshur ka vetëm një këmishë të tejdukshme mbi bikinit dhe një kapelë marinari, shkruan Koha Net.

“Policia e Malit të Zi”, ishte përshkrimi i shkurtër dhe provokues i Encës.

enca-haxhia

By admini