summer-fest-2015Summer Fest do të jetë sonte në Ulqin.  Nën prezantimin e Luana dhe Marina Vjollca me prezencen dhe performancen e “Dance Zone” nga Klajdi Selimi, trupes së Baletit e Top Channel dhe trupa e Cirkut Kombëtar do të jetë një natë ndryshe nga të tjerat në Plazhin e vogël të Ulqinit.

Poashtu marrin pjesë edhe  SEMI JAUPAJ, MAJK, ONAT, ZANFINA ISMAILI, FLORIAN, LINDON, ADRIAN GAXHA.

I gjithë programi fillon të premten në orën 20:30 në Ranë dhe me mbeshtetjen e Komunës Ulqin.

Sonte ja vlen të jesh në Ranë.

By admini