servantesi-ne-zone-e-lireShfaqja ”Servantesi dhe Dulçinea” është paraparë që ditët në vazhdim të jepet në Tiranë dhe Durrës. “Servantesi & Dolcinea”  do te shfaqet ne Teatrin Kombetar ne Tirane te marten me 28.10.2014 ne oren 19, kurse ne Durres ne teatrin “Aleksander Moisiu ” te merkuren me 29.10.2014 me fillim ne oren 18.

Por ditën e premte aktoret dhe regjisori i shfaqjes Munib Abazi ishin të ftuar në emisionin Zonë e lirë në TV Klan.

Më poshtë mund të shikoni emisionin në tërësi.

 

By admini