Lajmi se Tuna dhe i dashuri i saj njëkohësisht këngëtari Cozman janë arrestuar mbrëmë në Ulqin, duket se nuk është i vërtet. Sipas disa mediave, Tuna dhe Cozman janë arrestuar mbrëmë nga policia malazeze pasi që u është zënë sasi e vogël e marihuanës.

Por këtë e ka mohuar menaxhmenti i këngëtarëve duke e quajtur si shpifje të ulët.

“Artistët janë në Prishtinë dhe nuk kanë udhëtuar fare në Ulqin. Lajmi për arrestimin e tyre nuk është i vërtet”, thuhet në reagimin e menaxhmentit të këngëtarëve.

Tuna dhe Cozman nuk kanë mundur të shkojnë fare në Ulqin për shkak të kolonave të gjata dhe aksidenteve në autostradën “Ibrahim Rugova”. Ata sipas menaxhmentit janë në Prishtinë dhe sot do të performojnë në Vushtrri./BotaPress

Çifti i estradës nga Kosova arrestohet në Ulqin

Problemet e Tunës dhe të dashurit të saj, Cozman, nuk kanë të ndalur. Burime të Indeksonline thonë se policia malazeze mbrëmë e ka arrestuar Tunën dhe Cozmanin në Ulqin pasi që tek ata është gjetur lëndë narkotike marihuanë.

Kjo ka ndikuar që mbrëmja e organizuar në Ulqin të dështojë.

Të kujtojmë se Tuna dhe Cozman javë më parë janë kapur edhe në Tiranë me “bari”, bile Cozman u liruar vetëm pasi që pagoi mijëra euro dorëzani.

E kjo goditje për çiftin e famshëm të estradës vije në një kohë jo fort të mirë për ta, pasi që veçsa kanë publikuar projektin e ri “Holla”.

By admini