Koronavirusi nuk ka paraqitur problem për Verën dhe Besnikun që pushimet t’i fillojnë në Ulqin.

Prindërit e Rita Orës, Vera dhe Besniku kanë zgjedhur Ulqinin si destinacionin ideal për pushimet e këtij viti, shkruan lajmi.net.

Krizat e koronavirusit nuk ka paraqitur problem për dyshen, të cilët duken në humor mjaft të mirë teksa po shijojnë kohën fantastike në Buna.

Ata kanë publikuar në rrjetet sociale disa imazhe nga pushimet që po i kalojnë në lumin Buna në Ulqin.

By admini