Mbrëmjen e së merkurës në Qendren për kulturë të Ulqinit u mbajt nata finale e festivalit të XI-të të këngës për fëmijë.

Vendin e parë dhe njëheri fituese e festivalit për fëmijë u shpall vogëlueshja Aurora Axhemoviq me këngën ”Divan Dan”.

Vendin e dytë e fitoi Endrit Pelingu gjersa vendin e tretë e fituan Anabella Rudoviq dhe Laura Shkreli.

By admini