shfaqja-lomshi-ulqinMbrëmje e se merkurës në ”Skena verore 2015”, në Kala të Ulqinit shikuesit patën rastin të shohin shfaqjen e llojit Impro Teatër, “Sallon Ondulimi Lomshi”.

Producent dhe regjisor i kësaj shfaqjeje ishteArben Biba aktor.

Aktorët të cilët kanë luajtur janë: Arta Gashi, Bashkim Alaj, Besnike Arifi, Fatlume Bunjaku, Florentina Ademi dhe Genta Retkoceri me skenografi të Reita Maxhunit.

Shfaqja u prit shumë mirë nga të pranishmit të cilët kaluan një orë ndryshe dhe që ja vlente.

 

By admini