ilustrim

Herët në mëngjes, një gjuajtje me armë ka ndodhur në lagjen Pinjesh të qytetit të Ulqinit në të cilën u plagos qytetar M.Đ. (67), kështu mëson “Vijesti” nga policia.

Qytetari nga Ulqini është shtruar në spital dhe siç mësohet është jashtë rrezikut për jetë.

Policia është duke kërkuar intensivisht për autorët.

By admini