Pas vizites ne Gjermani, Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta ka uruar “Miremengjes nga Prishtina”.

Sikurse duket dhe ne kete foto presidenti Meta ka postuar ne faqen e tij ne Facebook foto se bashku me familjen e Herolindit, ku njofton qe eshte nisur per ne Prishtine. Por poashtu mesohet se Presidenti i Republikes sot do zhvilloje nje vizite ne Medvegjë ku do takohet me bashkombasit tane qe jetojne ne keto treva ne kuader te festave te Nentorit.

By admini