Ndal-policiaRreth orës 10 të ditës së marte në Dinoshë janë plagosur nënë e bir, Hana Vulaj (43) dhe D.V.(17).

Siç raportojnë mediat malazeze, në drejtim të tyre dyshohet të ketë gjuajtur me armë Dedë Berishaj (51) i cili më vonë është larguar.

Në ven të ngjarjes kanë shkuar forcat policore por që deri në orët e mbrëmjes nuk kanë mundur të arrestojnë të dyshuarin.

Të plagosurit janë jashtë rrezikut për jetë.

By admini