halil-muharremi-shenon-golÇfarë fillimi i kampionatit për futbollistët e Otrant Olimpikut. Katër ndeshje, katër fitore dhe bindshëm udhëheqin tabelen e klasifikimit të ligës së II-të futbollistike të Malit të Zi.

Në ndeshjen e luajtur pasdreken e së merkures në Igallo kundër ekipit me të njëjtin emër futbollistet nga Ulqini arritën  të përmbysin rezultatin e pjesës së parë dhe të fitojnë me shifrat e pastra 3:1.

Në këtë lojë ka shkëlqyer i riu Halil Muharremi dhe të tre golat mbajnë firmen e tij.

 

By admini