me-fat-bajramiKryetari i Komunës së Ulqinit Nazif Cungu ka uruar të gjithë besimtarët myslimanë për festen e Kurban Bajramit.

“Urojmë të gjithë besimtarët myslimanë gëzuar Kurban Bajramin duke ju dëshiruar paqe, shëndet dhe begati në familjet tuaja.Ju ftoj për më shumë solidaritet me njëri-tjetrin,vecmas  me të  vobektit , dhe më shumë dashuri.”

Gëzuar, kështu thuhet në urimin e kryetarit Cungu.

By admini