Articles Posted in the " Talat Xhaferi " Category


  • Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta në vizitë zyrtare në Maqedoni

    Presidenti Meta pritet nga Presidenti maqedonas, Gjorge Ivanov, në kuadrin ne vizitës zyrtare në Maqedoni   20 nëntor 2017   Presidenti i Republikës, Sh.T.Z. Ilir Meta, në kuadër të vizitës zyrtare në Republikën e Maqedonisë, u prit sot nga homologu i tij, Presidenti Gjorge Ivanov. Pas interpretimit të himneve të të dy shteteve dhe nderimeve […]