Lista Shqiptare “ Genci Nimanbegu Nik Gjeloshaj” sot dorzoi kandidaturen me listen e plotë me 81 kandidate dhe kandidate për Kuvendin e Malit të Zi, kështu shkruan kandidati për deputet nga radhët e Forcës Genci Nimanbegu, trasnmeton Ulqini Online.

Djemë dhe vajza të vendosur që Koha është tani te mbrojmë të ardhmen e femijëve tanë!, përfundon postin e tij Nimanbegu.

Nga koalicioni Lista Shqiptare “ Genci Nimanbegu Nik Gjeloshaj” presin rezultat të mirë në zgjedhjet e 30 gushtit të këtij viti.

By admini