Cani Lazoja është një këngëtar i njohur nga qyteti i Ulqinit dhe muzika ku ai identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Kenget e tij ende sot pas shum viteve jane ne playlistat e dj te klubeve shqiptare si “Tekila party”, “Ani mori nuse” etj. Në vitin 2003, Cani publikon albumin “Albanian Party” .

Këngëtari ulqinak nuk ndalet as në kohën e pandemies dhe në karantinë ai publikoi disa këngë në kanalin e tij në youtube.

Më poshtë mund të shikoni këngët më të reja të tij.

https://www.youtube.com/watch?v=hxeQLwl6fc0

By admini