Aksident tragjik në Ulqin

Bulevari Teuta

Njëzet e tetë vjeçari  nga Ulqini F.Z. humbi jetën  në një aksident që ndodhi rreth orës 4 të mëngjesit të sotëm, kështu shktuan rtcg.

Aksidenti ndodhi në Bulevarin Teuta dhe sipas informacioneve jozyrtare nga policia, i riu vdiq në vend ndërsa dy vajza u plagosën rëndë. Vajzat e lënduara u shtruan në spitalin e Tivarit.