Futboll: Kosova dhe Mali i Zi barazojnë në Podgoricë

Kosova dhe Mali i Zi u ndanë në barazim në ndeshjen e luajtur kësaj të premte në Podgoricë.

Rezultati përfundimtar i takimit të sotëm është 1:1.

Golin për Kosovën e shënoi Milot Rashica ndërsa për Malin e Zi Mugosha.

Pas dy ndeshjeve në Grupin A, Kosova ka dy pikë në vendin e tretë, derisa Mali i Zi në vendin e fundit ka dy pikë.