Nje-malazez-ne-kombetaren shqiptareSinisha Rajcevic. Ky është futbollisti që aktivizohet për Kombëtaren e Shqipërisë U-19, e cila drejtohet nga përzgjedhësi Altin Lala.

Rajcevic ka tetë ndeshje me Kombëtaren U-19 teksa ka luajtur edhe për atë U-16, U-17 dhe U-18. Babai i tij është nga Mali i Zi kurse nëna e tij është shqiptare nga Shkodra.

Sinisha aktivizohet për Vllazninë e Shkodrës, dhe jeton në këtë qytet, transmeton gazeta “Olle”.

By admini

One thought on “Një malazez në Kombëtaren e Shqipërisë! (foto)”
  1. Po pse eshte me shum malazez se shqiptar? Nena nuk po ka vlere per ty. A e pyet kush se a e flete gjuhen e nenes.

Comments are closed.