Pas shiut të së hënës, rikthehet moti mirë në Ulqin

Foto: Restaurant Taphana

Ditën e hënë në Ulqin, sidomos gjatë orëve të pasdrekës, ka mbizotëruar kohë me shi dhe vetëtima. Një pamje të bukur nga dita e djeshme  kanë mundur ta regjistrojnë nga Restaurant Taphana.

Pas ditës së  hënë ku temperaturat u ulën ndjeshëm, parashikimi i kohës për ditët në vazhdim është i mirë dhe temperaturat do të jenë përsëri të larta, shkruan Ulqini Online.

Ulqini këto ditë po kalon muajin me mjaft mysafirë por vërehet një rënie e vogël në krahasim me vitet e kaluara.