Futboll: Divanoviq dhe Shkrela mjaftojnë për 3 pikë të rëndësishme për Otrantin, ja tabela

Ekipi i Otrantit fitoi si mysafir kundër Llovqenit në Cetinë me rezultatin 2:1.

Golat për ekipin e Otrantit u shënuan nga Divanoviq dhe Shkrela dhe bënë të mundur të marrin 3 pikë të rëndësishme në luftën për të ju larguar zonës së ftoftë së tabelës së klasifikimit.

Ndeshjen e radhës Otranti do ta luaj të dielen kundër Jedinstvos në Ulqin.

Më poshtë mund të shikoni tabelen pas javës së XXI-të.

1. MORNAR 44
————————
2. BERANE 39
3. MLADOST LJ. 38
—————
4. LOVĆEN 37
5. BOKELJ 33
6. OTRANT31
7. JEZERO 29
8. JEDINSTVO 27
9. IGALO 26
—————————
10. IBAR 25
11. CETINJE 9
12. ČELIK 6