‘E mira e Ulqinit’ (VIDEO)


Reperi i njohur Gold AG dhe Shemi i grupit të Ilirëve, kanë publikuar duetin e tyre me titull ‘E mira e Ulqinit’.

Kënga është kompletuar me një videoklip të bukur i cili është xhiruar pikërisht në Ulqin.

Edhe pse ka vetëm disa orë që është publikuar në kanalin youtube, kënga ka marrë mijëra klikime.