Articles Posted in the " Showbiz " Category

 • Gjyste Vulaj: Martesa ime nga kukullat tek burri (Video)

  Gjyste Vulaj sapo ka sjell këngën dhe videoklipin më të ri “Maximum”, një këngë me ritme verore dhe me pamje në videoklip siç e quan ajo “alla Gjyste”. E ftuar në emisionin “Takimi i pasdites” të Rudina Magjistarit në “TV Klan”, këngëtarja e njohur shqiptare përpos promovimit të këngës, ka rrëfyer për jetën e saj […]


 • Panorama foto: Nora Istrefi në plazhin e Albatrosit

  Këngëtarja e njohur kosovare, Nora Istrefi, e cila gjatë gjithë karrierës ka spikatur për sensualitetin e saj, duket se pas lindjes e ka shumë problem që të humbasë peshën e, më saktësisht, barkun që i ka ngelur pas lindjes së vajzës. Këtë gjë e vërtetojnë fotot, të cilat i ka siguruar suplementi ynë gjatë pushimit […]


 • 7 dasmat më të bukura të shqiparëve (Video)

  1. Kjo dasmë ka më shumë se 4 milion klikime. Mënyra se si aktrojnë nusja dhe dhëndri e bënë këtë të dasmë edhe më të veçantë.? 2. Në këtë dasmë nusja dhe dhëndri në mënyrë perfekte imitojnë Getin dhe Seldin.? 3. Ernesti dhe Valmira në mënyrë perfekte duket ta kenë kaluar ditën më të veçantë […]

 • Me zemër vazhdoj të jem ende në Malësi

  Koha Javore: Afërdita, rrëjnët i keni nga Malësia ku keni lindur e rritur por qe e re keni emigruar në Shba. A mund të na thoni cila ishte arsyeja që braktisët vendlindjen dhe u akomoduat në Amerikë? A. Dreshaj: Unë kam lindur në Malësi dhe atje akoma kam zemrën dhe nostalgjinë për vendlinje. Isha vtëm […] • Leonora Jakupi: Ju përshëndes nga Ulqini i bukur (foto)

  Leonora Jakupi, natë e Vitit të Ri e ka pritur bashkë më këngëtaren Genta Ismajli, afër fansave të tyre në Ulqin. E duket se këngëtarja po vazhdon edhe disa ditë pushimi atje Ndërrimin e mot moteve, këngëtarja Leonora Jakupi e priti në Ulqin bashkë me këngëtaren Genta Ismajli, ku argëtuan shqiptarët atje. Ndërsa klima e […]


 • Ana tjetër e bukuroshes Suzana Tahiri – Shkollën fillore e filloi në Ulqin

  Bukuroshja dhe fotomodelja Suzana Tahiri pak kush e di që është nga Vushtrria. Fëmijëria e saj ishte ndryshe nga moshataret e saja. Jeta e bëri që shkollën fillore ta filloj në Ulqin e që më pas ta vazhdoj shkollimin në Vushtrri në shkollën fillore “Naim Frashëri”, pra pas kthimit në vendlindje. Sipas rrëfimit të arsimtarëve, […]