Articles Posted in the " Showbiz " Category

 • “Shqiponjat” nga Ulqini sjellin 100 TIMES (video)

  Grupi “Shqiponjat” nga Ulqini kanë lansuar videoklipin e ri ‘SHQIPONJAT 100TIMES”. Ky është një projekt i ri i këtij grupi ku muzikën e ka bërë Shkelqim Ravja, videoklipin Gezim Mavric. Deri tani ky videoklip është pritur mirë me klikime dhe shperndarje ne rrejte sociale. Më poshtë mund të shikoni videoklipin.   • Këngëtarja e njohur ulqinake Hana Cakuli lindë binjake (Foto)

  Ka lindur në Munih, aty ku nisi të jetoj që prej studimeve master. Dhe prej 5 muajsh këngëtarja Hana Cakuli po gëzon çdo moment me binjaket Elena dhe Dorela, të cilat i solli në jetë në tetor të vitit të kaluar…, shkruan RTV21. Këngëtarja ulqinake, e cila për vite jetoi dhe studioi në Prishtinë, vajzat […]


 • Nga Tirana në New York: Matteo Brento debuton në Amerikë

  Nga Ermira Babamusta Këngëtari nga Pulia, i njohur për pubikun shqiptar si italiani i X-Factor Albania do prezantojë këngën e tij të re titulluar #21 (Goodbye My Love) / “Mirupafshim Dashuria Ime” në “Mollën e Madhe”. Matteo Brento është një nga Vipat e ftuar special, që do udhëtojë në New York për të performuar në […]


 • Aktorja e njohur nga Kosova martohet në Ulqin (foto)

  I jep fund beqarisë edhe aktorja e njohur, Edona Reshitaj. Ajo është martuar me Besart Sllamnikun, derisa ceremonia e martesës ë realizuar në Ulqin, shkruan 10minuta. Në foton që është publikuar në Instagram nga një miku i saj i cili i ka uruar martesën, Edona duket mrekullueshëm në fustanin e bardhë.


 • Ledri dhe Era fërshellehen në ”Hollegro” – Ja pse

  Kush e shau Ledrin e Erën në Ulqin Lokali i quajtur “Hollegro” i cili gjendet në qendër të Ulqinit , nuk është emër i panjohur për qytetarët , të cilët pushojnë në këtë vend të bukur bregdetar. Aty, për çdo mbrëmje gjatë zezonës së verës tubohen të rinj e të reja të shumtë , për […]


 • Marina e Summer Fest-it: Super pritje Ulqini!!!

  Bukuroshja e cila kohëve të fundit po flitet për jetën e saj private jashtëzakonisht shumë, Marina Vjollca tregon për ate se si është pritur në Ulqin. Ajo flet për një super pritje që i është bërë në Ulqin me rastin e mbajtjes së festivalit Summerfest. Biondja ka postuar një fotografi në rrjetin Instagram ku ka […]


 • Enca provokon nga Ulqini, “police” e Malit të Zi (foto)

  Në mes të sezonit të koncerteve dhe mbrëmjeve të shumta, këngëtarja Enca Haxhia ka shfrytëzuar rastin për të pushuar një kohë në qytetin bregdetar Ulqin. Ajo me këtë rast nuk ka harruar të informojë edhe fansat të cilët i ka provokuar me një fotografi ku ka treguar linjat e saj seksi. Në rrjetet sociale, krijuesja […]


 • Këngëtarët nga Kosova kënaqen në Ulqin (foto)

  Reperat Cozman dhe Ledri Vula janë duke i kaluar bashkë disa ditë pushimesh verore. Në një foto të postuar nga Cozman dy artistët ndodhen në Ulqin. Edhe pse nuk përfaqësojnë të njëjtën markë muzikore, ata kanë mbetur miq. Edhe Tuna në shoqëri të Cozman në bregdetin e Malit të Zi, poston foto në plazh, transmeton […]


 • Gjyste Vulaj: Martesa ime nga kukullat tek burri (Video)

  Gjyste Vulaj sapo ka sjell këngën dhe videoklipin më të ri “Maximum”, një këngë me ritme verore dhe me pamje në videoklip siç e quan ajo “alla Gjyste”. E ftuar në emisionin “Takimi i pasdites” të Rudina Magjistarit në “TV Klan”, këngëtarja e njohur shqiptare përpos promovimit të këngës, ka rrëfyer për jetën e saj […]