top
logo

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner

Jepet me qira lokali ne Plazhin e Madh PDF Print E-mail

Jepet lokali afarist me qira, i cili gjendet ne qender te Plazhit te madh, me siperaqe 80 m2.

Lokali eshte i pershtatshem per embeltore, barnatore, ordinance...

Lokali eshte ndertim i ri.

Çmimi eshte sipas marreveshjes.

Kontakti:
Cel: ++ 382 (0)69444348

E-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

 

 

 

 

 

Comments 

 
0 #4 profile 2018-11-02 15:42
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

 
 
+2 #3 muho 2014-03-15 22:02
i nderuar riza me fal per vonesen ne pergjigje,loali ka rreth 130 metra katror dhe plus ka 40 metra kartror teras.Per momentin aty jane te instaluar paisje per internet,por ka mundesi edhe te ndrohet veprimtaria.Lokali gjendet ne zone turistike te plazhit madh.Nese jeni i interesuar mund te vini te bisedoim me gjate drejteperdrejt.
 
 
+1 #2 Lulzim Kollari 2014-03-15 13:05
Ju lutem kontaktoni ke pronarin ne nr e telefonit 0038269444348
 
 
+3 #1 riza kurti 2014-03-05 23:48
jam i interesum per kyt lokalin,sa m2 dhe sa eshte qeraja..
 

Add comment

Stafi portalit mbanë të drejtën e mospublikimit të komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit. Faleminderit për mirëkuptim.


Lajmet e fundit

10 November 2014, 22.08
DEKLARATË PËR SHTYPKonference e Dytë Ndërkombëtare për “Shqiptarët në Malin e Zi”SHQIPTARËT Në Mal të...
10 November 2014, 13.39
Të hënën kryeministri shqiptar Edi Rama do të shkojë për vizitë zyrtare në Beogra që paraqet një ngjarje...
09 November 2014, 16.54
Në publikimet dhe deklarimet e mëhershme shoqatat shqiptare me veprimtari në SHBA,  me origjinë nga...
09 November 2014, 16.48
Shkruan: Artan Osmani Duke e vështruar politikën fiskale te Komunës së Ulqinit,mundë të thuhet që kjo...
09 November 2014, 00.09
Të protestojmë për dinjitet, STOP diskriminimit, duam të arsimohemi si shqiptarë - kjo është motoja e...
08 November 2014, 23.43
Peshkataret ulqinak pasditen e te shtunes kanë arritu që në molin e plazhit të vogël të nxjerrin me...
08 November 2014, 16.30
Komuna e Ulqinit në mënyrë që të marrë kredinë prej 1,2 milion euro nga Atlas banka, do të duhet që nën...

bottom
top

Opinione

Reforma në politikën fiskale dhe vullnet për decentralizim
Sulejmani: Konstandini si fenomen që krekoset prej fëmijërisë
E përbashkëta që ndan shqiptarët
Ron Salaj: Klik lajmet, protesta digjitale dhe forenzika digjitale
Fadil Kraja: R R Ë N J Ë T ...
Simbolika e nëntorit

Turizëm

Video reportazh nga D'Olcinium International Festival
Flamujt përkrah njëri-tjetrit - D'Olcinium International Festival paqton Ballkanin
Mbahet kuvendi i OT të Ulqinit - Ja emrat e anëtarëve të këshillit ekzekutiv por edhe të atyre që nuk kaluan (foto)
OT e Ulqinit gjatë festivalit D olcinium International do të shpallë zyrtarisht te mbyllur sezonin turistik
Me 16 - 18 tetor OT e Ulqinit organizon Dolcinium International Festival

Diaspora

Politika e shumicës ndaj pakicës gjatë kalimit në demokraci
Nëntë shoqata unifikojnë programin për cështjen kombëtare
Gjekë Gjonlekaj, faqja e bardhë e Trieshit në Amerikë
Miqtë e shqiptarëve, në kongres dhe senatin e SHBA janë fitues
Video/emisioni: Çfarë u tha e çfarë vëndosen shoqatat shqiptare nga Mali i Zi në Michigan

Sporti

Ulqini dhe Tetova takohen në Durrës - Ndeshje miqësore e futbollistëve të rinjë (foto)
Edi Rama: Shqipëri - Serbi vitin e ardhshëm në Shkodër
Dhuna 3 UEFA 0 - Ja vendimi i UEFA-së për ndeshjen Serbi - Shqipëri
Nikshiq: Në ndeshjen e basketbollit Sutjeska – Peja kore raciste ”Vrite, vrite shqiptarin”(VIDEO)
Si u festua në Ulqin ndeshja Shqipëri - Serbi (foto)

bottom
please...